if_photoif_put_inmenu
АКВАІЗОЛ ОДЕСА
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 401-25-55 Показати
+38 (050) +38 (050) 343-83-00 Показати

Що потрібно знати, щоб вибрати і купити євроруберойд

26 січня 2021

Останні роки в Україні зводять все більше будинків із плоскими дахами. Серед них можна побачити не тільки високі багатоквартирні будівлі і типові госпбудівлі або гаражі, а й малоповерхові котеджі. Очевидні переваги плоских дахів економія на будівництві завдяки меншій кількості будматеріалів. До того ж декоративність покрівлі на плоскому даху важлива не так, як гідроізоляційні якості покриття. І тому купити євроруберойд для плоского даху вигідно з кількох причин.

Євроруберойд – це рулонний матеріал, який поєднує в собі кілька чудових експлуатаційних характеристик. Передусім це гнучке водонепроникне дахове покриття, хоча в продажу також можна знайти і купити євроруберойд для гідроізоляції фундаментів й інших цілей. У нього відмінна еластичність, міцність і зносостійкість. Сучасні види руберойду добре витримують перепади температури і мають підвищену теплостійкість, що дуже важливо для експлуатації покрівлі в умовах жаркого одеського літа.

Завдяки багатошаровій структурі євроруберойд стійкий до ультрафіолетового випромінювання і механічних пошкоджень. Він має легку вагу, а його транспортування і монтаж не викликає складнощів. На відміну від металевих покрівельних матеріалів, руберойд не «шумить» під час дощу. І, звичайно ж, чи не головний аргумент на користь того, щоб купити євроруберойд для плоского, похилого або арочного даху, – це невисока вартість цього універсального покрівельного покриття. До того ж важливо розуміти, що це не просто більш сучасний варіант руберойду, а високотехнологічний матеріал, для виготовлення якого можуть використовуватися різні компоненти. Якщо ви вирішили купити євроруберойд, варто розібратися, як і з яких матеріалів його виробляють.

1. Чим євроруберойд відрізняється від традиційного руберойду?

До руберойдів відносять цілу низку рулонних гідроізоляційних матеріалів, які мають багатошарову структуру. Є кілька усталених технологій виробництва, і відрізняються вони насамперед основою полотна, на яку з двох боків наносять бітум або інші компоненти. Наприклад, це може бути покрівельний картон, склотканина, склополотно або поліефірне полотно з полімерів. А в ролі просочення крім різних варіантів бітуму використовують, як варіант, кам'яновугільні або сланцеві дьогтьові матеріали. Тому до руберойду умовно відносять цілий спектр виробів, включно пергамін, склоруберойд, толь і безліч інших, які продають під всілякими торговими марками, що стали нерідко прозивним ім'ям.

Євроруберойд – найбільш затребуваний і якісний різновид рулонних покрівельних матеріалів. Він складається з п'яти шарів, які забезпечують міцність і надійну гідроізоляцію покрівельного покриття.

  • Основа євроруберойду. В її ролі використовують склополотно або поліефірне полотно з поліестеру, які не піддаються гниттю.

  • Модифікований бітум. Зверху і знизу полотно просочують бітумом, причому характеристики покрівельного матеріалу безпосередньо залежать від того, який саме з них використовують на виробництві.

  • Зовнішнє покриття. Для полегшення монтажу та експлуатації отримане полотно посипають мінеральним матеріалом – базальтовим гранулятом або сланцевою присипкою (піском) – або використовують захисну плівку.

Якщо ви вирішили купити євроруберойд, варто враховувати, що для надійності матеріал зазвичай укладають на даху в два шари. Найкраще використовувати відповідні сумісні марки руберойду. Їх кріплять до основи, розплавляючи нижній шар і розгортаючи рулони по даху. Тому матеріали верхньої підкладки і покрівельного руберойду відрізняються. У першому разі матеріал із двох боків покривають плівкою, а в другому – зовнішній верхній шар захищають присипкою на основі базальту або сланцю.

2. Як технологія виробництва євроруберойду впливає на надійність і довговічність покрівлі?

Для отримання руберойду використовують різні види бітуму. Вихідний нафтовий бітум, а також продукт його окиснення – оксидований бітум вже не застосовують. У нафтового бітуму недостатня теплостійкість (нижче +50 °С), а оксидований хоча і має більш високу теплостійкість, схильний до прискореного старіння. Кисень і сонячне світло впливають на характеристики бітуму, він твердне, стає ламким і тріскається у разі перепад температур і механічних впливів. Руберойд на основі оксидованого бітуму втрачає гідроізоляційні якості всього за кілька років.

Для того щоб продовжити термін експлуатації руберойду і поліпшити його надійність і міцність, використовують бітум із модифікуючими полімерними добавками, які визначають вартість і основні характеристики матеріалу. Ми пропонуємо купити євроруберойд харківського заводу AQUAIZOL, який випускають під двома марками – «Акваізол» і «Руберит». Під час їхнього виробництва використовують такі різновиди бітуму.

  • АПП-модифікований бітум на основі атактичного поліпропілену відрізняється високою теплостійкістю. Так, теплостійкість колекцій АПП-євроруберойду «Акваізол АПП» – +110-115 °С, а «Акваізол Еко» – +100 °С. Цей параметр важливий для якісного зберігання і використання матеріалу в умовах південного приморського клімату Одеси і передмість. Проте у АПП-бітуму є і мінус – він не дуже добре витримує низькі температури, втрачаючи еластичність.

  • СБС-модифікований бітум на основі стирол-бутадієн-стиролу, навпаки, добре зберігає еластичність під час регулярних знакозмінних температурних навантажень і негативних температур. Наприклад, колекції євроруберойду «Акваізол СБС» і «Акваізол Еласт» зберігають гнучкість на брусі за температури –15-20 °С, що дозволяє виконувати монтаж цих марок євроруберойду навіть взимку.

  • Бітумні пластомери, які застосовують під час виробництва колекцій євроруберойду «Руберит» і «Руберит Еко» поступаються СБС- і АПП-матеріалу за показниками теплостійкості і гнучкості на брусі, але вони виграють завдяки вигіднішій вартості продукції.

Незважаючи на те що руберойд на основі СБС-бітуму еластичніший, надійність і АПП-, і СБС-матеріалів AQUAIZOL повністю відповідає реаліям українського клімату, і виробник надає на ці матеріали 20-річну гарантію. Гарантія на євроруберойд на основі пластомерів – 15 років, що теж привабливо для ніші бюджетних покрівельних матеріалів.

3. Що потрібно знати про монтаж євроруберойду?

Як вже говорилося, монтаж євроруберойду виконують мінімум в два шари, і тому під час купівлі варто замовляти сумісні марки підкладкового і зовнішнього шару. Євроруберойд відносять до простих в укладанні наплавних матеріалів, в процесі монтажу нижній шар розплавляють, використовуючи газовий пальник.

Щоб покрівельний матеріал прослужив довго, важливо враховувати його питому вагу, яка визначає навантаження на конструкцію даху, а також товщину, а отже і відносну надійність покриття. Крім того, конструкція даху найчастіше визначає, який матеріал підійде для основи євроруберойду.

  • Склополотно – найбільш поширений матеріал в якості основи євроруберойду для плоских дахів. Якщо кут нахилу даху не перевищує 4 %, він без проблем забезпечить необхідну експлуатаційну надійність.

  • Полотно з поліестеру – міцніше і дорожче скловолокна, і тому такий євроруберойд має сенс купити для арочних дахів, де є примикання і переломи покрівлі. Євроруберойд на основі поліестеру витримує відносне подовження до 30-40 %.

4. Чим зручна і вигідна купівля євроруберойду AQUAIZOL?

Візуально визначити якість і надійність рулонного покрівельного матеріалу непросто навіть фахівцю, і, якщо ви вирішили купити євроруберойд, важливо орієнтуватися на авторитет виробника. Всі матеріали харківського заводу виготовляють відповідно до реалій українського клімату, і вони мають найбільш чесну ціну як продукція вітчизняного виробництва. До того ж вони проходять регулярну державну сертифікацію в системі УкрСЕПРО і відповідають вимогам ТУ і ДСТУ щодо покрівельної гідроізоляції. Завод повністю виконує всі гарантійні зобов'язання.

На складі в Одесі є все колекції підкладкового і покрівельного євроруберойду «Акваізол» і «Руберит» на основі СБС- і АПП-бітуму, а також пластомерів. До того ж у продажу є оцинковані цвяхи і бітумно-каучукова мастика, необхідна для монтажу покриття. Також доступні необхідні аксесуари для облаштування покрівлі – бітумний праймер, покрівельні воронки, вентилятори тощо. Замовити і купити євроруберойд, а також комплектувальні простіше і швидше у прямого представника заводу, ніж звертатися до послуг третіх осіб.

Докладніше про характеристики та асортимент євроруберойду «Акваізол» і «Руберит» ви можете подивитись у відповідних розділах цього сайту, а також на офіційному ресурсі заводу-виробника www.aquaizol.ua

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×